خدمات پرستاری در منزل

jتعرفه پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل
خدمات ویژه پرستاری در منزل گوش شنوا

تست آنتی بادی (آزمایش سرولوژی)

تست کرونا PCR

واکس ویروس کرونا

پرستاری کودک و سالمندان

خدمات پزشکی زیبایی

تزریقات و خدمات پرستاری در منزل

ویزیت پزشک عمومی در منزل یا محل

خدمات فیزیوتراپی، رادیولوژی و آزمایش در منزل

ویزیت پزشک تخصصی در منزل یا محل

پرستاری در منزل در سامانه هوشمند گوش شنوا که برای اولین بار در ایران راه اندازی شد تا خدمات ویژه پرستاری در محل ارایه شود. گوش شنوا با منظور دسترسی آسان به این خدمات شروع به فعالیت کرد.

شما می‌توانید به راحتی در هرجا که هستید از راه سایت گوش شنوا نسبت به رزرو تست کرونا اقدام کنید.

باید بدانید که کلیه تست توسط مراکز و آزمایشگاه‌های تخصصی به صورت حرفه ای انجام می شود، کلیه مراکز که در گوش شنوا هستند معتبر و مورد اعتماد و با عایت تمامی موارد بهداشتی که طبق پروتکل های لازم می باشد، در منزل یا محل کار شما انجام می‌شود. برای جوابگویی تست کرونا در کمتر از ۴۸ ساعت از طریق سامانه گوش شنوا در اختیار شما عزیزان آماده می باشد.

خدمات پرستاری منزل گوش شنوا

تست کرونا در منزل

توصیه های روانشناسی برای مقابله با درد ناشی از بیماری کووید-19

همه ما در زمان های نامشخصی زندگی می کنیم که هدایت و مدیریت آن می تواند بسیار دشوار باشد. CCSD اطلاعات، منابع و نکات مفیدی را در یک مکان جمع آوری کرده است تا به شما کمک کند در این زمان های بی سابقه حرکت کنید.

خدمات پرستاری در منزل گوش شنوا

چک لیست خود پریشانی

افزایش اضطراب، ترس و خستگی

علائم دائمی و/یا بدتر شدن افسردگی

ناتوانی در تمرکز یا تمرکز با کاهش عملکرد در تکالیف مدرسه، کار یا سایر فعالیت های روزانه

اختلالات خواب

گریه بیش از حد

ترس از انزوا یا گوشه گیری از دیگران و ورود به موقعیت های عمومی

علام و نشانه های کرونا

برخورد با مسائل ناسالم (مانند افزایش مصرف الکل یا مواد مخدر، درگیر شدن در رفتارهای پرخطر/تکانشی)

احساس ناامیدی و/یا فلج ترس از آینده

عصبانیت یا تحریک پذیری ناگهانی، تغییرات شخصیتی قابل توجه

6 نکته برای مقابله با پریشانی COVID-19

افکار/احساسات مزاحم خود را بپذیرید. همانطور که کارل یونگ گفت: “مقاومت ادامه دارد.” اجازه دهید افکار، احساسات و احساسات بدنی مضطرب ظاهر شوند و در عین حال اضطراب را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از تجربه انسانی بپذیرید.

هنگامی که موجی از اضطراب کرونا پدیدار می شود، بدون قضاوت (مثلاً با استفاده از مدیتیشن) این تجربه را برای خود یا دیگران توضیح دهید.

 با خواندن مضطرب به‌روزرسانی‌های ویروس، ترس‌های خود را آرام کنید یا میل به فرار را مهار کنید. از قضا، اگر اضطراب موقتی را تجربه کنید، اضطراب شما به مرور زمان کاهش می یابد.

اطلاعات را بدست آورید و حقایق را بدست آورید، نه اینکه آنها را سیل کنید.

تست کرونا در محل کار و منزل می تواند به شما خیلی کمک کند.

مصرف اخبار خود را کاهش دهید و منابع مورد اعتماد مانند وب سایت ECU، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده، سازمان بهداشت جهانی و وب سایت DHHS کارولینای شمالی را بررسی کنید.

به خاطر داشته باشید که اکثر افرادی که به COVID-19 آلوده می شوند فقط علائم خفیفی خواهند داشت. کار برای کمک به افرادی که ممکن است در معرض خطر بیشتر ابتلا به ویروس کرونا باشند در حال انجام است.

روانشناسان توصیه می‌کنند زمان صرف شده در اخبار و رسانه‌های اجتماعی را با سایر فعالیت‌هایی که منزوی یا مرتبط با انزوا نیستند، متعادل کنید، مانند خواندن، گوش دادن به موسیقی یا یادگیری زبان جدید (برای اطلاعات بیشتر به بخش پشتیبانی اجتماعی مراجعه کنید).

همه چیز را صاف نگه دارید یک نفس عمیق بکشید و روی موقعیت واقعی تمرکز کنید، نه بدترین سناریو یا “اگر” هنوز اتفاق نیفتاده باشد.

تمرکز روی چیزهایی که می توانید کنترل کنید به جای چیزهایی که نمی توانید کنترل کنید می تواند مفید باشد. فکر کنید، “حالا چه کاری می توانم انجام دهم؟”

سعی کنید تا حد امکان سالم باشید و در ارتباط باشید. سعی کنید روز خود را به روش های زیر ساختار دهید: زمان خواب و بیداری منظمی را تنظیم کنید. وقت خود را با سرگرمی ها، مشق شب و مطالعه سازماندهی کنید. یک زمان منظم برای ارتباط تلفنی/ویدیویی با دوستان و خانواده تعیین کنید.

 می توانید از این الگوی برنامه روزانه (XLSX) برای ایجاد برنامه روزانه خود استفاده کنید. ایده های بیشتری برای ارتباط با دیگران در بخش «پشتیبانی اجتماعی» این صفحه وب بیابید.

استراتژی های روانشناختی را تمرین کنید و در صورت نیاز از حمایت حرفه ای بهره مند شوید.

در مورد ترس های خود تحقیق کنید و در ارزیابی خود از ترس های واقعی به دنبال واقع گرایی باشید.

آماده باش شاید بر نگرانی شما بیفزاید. وقتی متوجه شدید که نگران چیزی هستید که اتفاق نیفتاده است، به آرامی به لحظه حال بازگردید. به علامت گذاری مناظر، صداها، مزه ها و سایر تجربیات حسی لحظه توجه کنید. شرکت در فعالیت‌های تمرکز حواس یکی از راه‌هایی است که به شما کمک می‌کند زمانی که احساس می‌کنید همه چیز از کنترل خارج می‌شود، ثابت قدم بمانید.

خدمات پرستاری گوش شنوا به صورت 24 ساعته می باشد.

واگرایی زمانی – به “پنج سال دیگر…” فکر کنید. به یاد داشته باشید که ما قبلاً از طریق فاجعه‌ها گذرانده‌ایم و به انعطاف‌پذیری ایمان داشته باشید

از یک برنامه گوشی هوشمند که تمرینات تمرکز حواس و آرامش را ارائه می دهد استفاده کنید (به برنامه های خودیاری در این صفحه مراجعه کنید).

فاصله گذاری اجتماعی، تنهایی، یا تمرکز بر علل نوع دوستانه تنهایی نیز می تواند به کاهش استرس کمک کند. به یاد داشته باشید که با انجام اقداماتی، می توانید شانس انتشار COVID-19 را کاهش دهید و از آسیب پذیرترین افراد محافظت کنید.

به لیست پخش آرامش بخش Spotify گوش دهید

برای کاهش استرس و اضطراب به یک جلسه مدیتیشن 6 دقیقه ای ذهن آگاهی بپیوندید.

ویروسanxiety.com را برای منابع بیشتر برای سلامت روان در سراسر جهان در عدم قطعیت بررسی کنید.

با یک متخصص درسامانه گوش شنوا تماس بگیرید ،انجام تست کرونا در منزل خیلی به شما کمک می کند تا روحیه خود را بهدست آورید با کمک اضطراری تماس بگیرید، یا یک مشاور در محوطه دانشگاه یا منطقه خود پیدا کنید).

انگ یا تعمیم داده نمی شود. مهربانی و شفقت را به یاد داشته باشید که همیشه سعی می کنیم با یکدیگر در هنگام حل این مشکل با هم رفتار کنیم. اغلب هنگامی که عدم اطمینان وجود دارد، افکار ما کمتر دلسوزانه می شوند و بیشتر به ترس وابسته می شوند.

اگر رفتار یا نگرش شما نسبت به دیگران در کشور دیگری تغییر کرد، مراقب باشید.

افکار غیرمنطقی یا سفت و سختی که ممکن است در صورت عدم اطمینان وجود داشته باشند را بررسی کنید.

بیماران را به عنوان احتمال ابتلا به ویروس کرونا طبقه بندی نکنید.